Wczytuję dane...
Czas i koszty wysyłki

Koszty dostawy nie są wliczone w cenę produktu zakupionego w sklepie i są doliczane na końcowym etapie składania zamówienia. Przed potwierdzeniem zamówienia uzyskujesz informację o całkowitej kwocie jaką należy uiścić, aby zamówienie zostało zrealizowane. Towary zamawiane w sklepie internetowym wysyłane są jako paczki za pośrednictwem firm kurierskiej DPD lub Poczty Polskiej oraz Kuriera Inpost i Paczkomatów. Nie wysyłamy towarów listem poleconym.

Specjalnie z okazji wprowadzenia nowej opcji dostawy, oferujemy Wam dostawę do wszystkich Paczkomatów InPost! Oferta obowiązuje na wszystkie produkty z naszej oferty, które można dostarczyć do Paczkomatów InPost.

Towar można także odebrać w siedzibie firmy:

    BAGaże Sklep Firmowy

    Plac Kilińskiego 23

    26-300 Opoczno 

Czas realizacji i dostawy:

  • Zamówienia realizowane są (tj. przygotowywane do wysyłki) w ciągu 24h (kurier) i 24h (poczta) od dnia zaksięgowania wpłaty (PayU, przelew) lub telefonicznego potwierdzenia zamówienia (pobranie), o ile zamówiony towar dostępny jest w magazynie. 

  • Czas dostawy towaru do klienta może różnić się w zależności od wyboru formy dostawy: firma kurierska - do 2 dni roboczych, Poczta Polska - do 3 dni roboczych.