Wczytuję dane...
Formy płatności

W sklepie internetowym Torebkastyl.pl  za złożone zamówienie można dokonać płatności w następujący sposób:

Przelewem – na poniższy numer konta bankowego:

Bank PKO BP S.A - za zamówienia złożone w PLN

Nr konta: 09 1020 3916 0000 0502 0201 1997

---------------------------------

BAGaże Sklep Firmowy

Plac Kilińskiego 23

26-300 Opoczno

Klient, który wybrał opcję płatności przelewem, jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie w terminie do 7 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. W przeciwnym wypadku oferta Sprzedawcy nie jest wiążąca i zamówienie zostaje usunięte z systemu.  W tytule płatności wystarczy podać tylko numer składanego zamówienia. Istnieje możliwość przedłużenia terminu zapłaty przy uprzednim poinformowaniu o tym fakcie obsługi sklepu internetowego.

Akceptujemy płatności poprzez serwis PayU.pl

PayU.pl

Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, za pomocą serwisu PayU.pl. Serwis PayU.pl umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu.

Akceptujemy płatności poprzez serwis First Data Polcard.pl

Płatności elektroniczne/szybkie przelewy online Peyzeey i transakcje kartą płatniczą. Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu.

przelewy online Payzeey 

Akceptujemy płatności za pobraniem

Zapłaty dokonujesz u listonosza lub kuriera, który dostarczy Ci przesyłkę pod wskazany przez Ciebie adres. Wymagane jest posiadanie odpowiedniej kwoty w gotówce - bez zapłaty listonosz nie wyda Ci zamówionej przesyłki. W niektórych formach dostaw może się zdarzyć, iż doliczymy do kosztów przesyłki koszty związane z pobraniem. Szczegóły poznasz w cennikach poszczególnych form dostaw.

Płatność gotówką przy odbiorze osobistym

Za swoje zakupy możesz zapłacić osobiście w sklepie.